| Home |

Ernst Jansz - Speellijst Dromen van Johanna
Reprise seizoen 2011-2012

           
Dag   Tijd Plaats Theater Telefoon kassa Website
           
    Oktober 2011      
do 13 20.00 HILVERSUM  Podium de Vorstin 035-6215841 www.devorstin.nl
za 15 20.30 BERGEIJK  S.C.C. Theater de Kattendans 0497-575620 www.kattendans.nl
za 22 20.15 HEERENVEEN  Posthuis Theater 0513-619494 www.posthuistheater.nl
wo 26 20.30 BEUSICHEM  Het Heerenlogement 0345-503955 www.theaterheerenlogement.nl
do 27 20.15 HELMOND  t Speelhuis 0492-587000 www.theaterspeelhuis.nl
           
    November 2011      
vr 4 20.15 UDEN  Theater Markant 0413-256110 www.theatermarkant.nl
za 5 20.15 LEIDEN  Stadsgehoorzaal 071-5131704 www.stadspodia.nl
wo 9 20.30 HOOFDDORP  Schouwburg De Meerse 023-5563707 www.demeerse.com
do 10 20.15 PANNINGEN  Dok 6 077-3101064 www.dok6.eu
za 19 20.30 AMSTELVEEN  Cultuurcentrum VU, Griffioen 020-5985033 www.theatergriffioen.nl
do 24 20.00 ZUTPHEN  De Hanzehof 0575-512013 www.hanzehof.nl
za 26 20.30 ROELOFARENDSVEEN  WIJ stichting Kunst & Cultuur 071-3316033 www.wijpresenteert.nl
           
    December 2011      
do 1 20.00 ULFT  Cultuurfabriek DRU 0315-714358 www.drucultuurfabriek.nl
za 10 20.15 RODEN  Theater de Winsinghhof 050-5011897 www.theaterdewinsinghhof.nl
           
    Januari 2012      
za 7 20.15 MIERLO  t Patronaat 0492-319060 www.patronaatpresenteert.nl
do 12 20.30 AMERSFOORT  De Flint - Stadszaal 033-4229229 www.deflint.nl
vr 13 20.30 ALMERE  Schouwburg Almere 036-8455555 www.schouwburgalmere.nl
wo 18 20.15 MEPPEL  Schouwburg Ogterop 0522-254242 www.schouwburgogterop.nl
vr 20 20.30 SOMEREN  Soc.Cult.Centr. De Ruchte 0493-441144 www.deruchte.nl
do 26 20.15 HARDENBERG  Theater De Voorveghter 0523-280350 www.voorveghter.nl
vr 27 20.30 AMSTELVEEN  Schouwburg Amstelveen 020-5475175 www.schouwburgamstelveen.nl
za 28 20.30 GOUDA  De Goudse Schouwburg 0182-513750 www.goudseschouwburg.nl
           
    Februari 2012      
wo 1 20.15 VENLO  Theater de Maaspoort 077-3207207 www.maaspoort.nl
vr 3 20.00 HEINKENSZAND  MRC De Stenge 0113-311999 www.cultureleraadborsele.nl
za 4 20.15 BUSSUM  Spant! 035-6913949 www.spant.org
za 11 20.30 ARNHEM  Schouwburg Arnhem 026-4437343 www.schouwburg-arnhem.nl
           
  Wijzigingen voorbehouden!
Correcties worden altijd gemeld in de rubriek  Nieuw op de site.
Check de speellijst regelmatig op aanpassingen.
       
  Info/kaartverkoop: de Nationale Theaterkassa 0900-9203 ( 0,45pm) 7 dagen per week van 08.00 tot 22.00 uur. Zie ook www.ntk.nl