| Home |

Ernst Jansz - Speellijst 2017- 2018

Dag Datum Tijd Plaats Podium Voorstelling Kaartverkoop Website
Augustus 2017
do 3 22.30 STEENWIJKERWOLD Dicky Woodstock - Grote Tent Doe Maar Website www.dickywoodstock.com
vr 4 23.15 DRANOUTER (B) Festival Dranouter - Mainstage Doe Maar Website www.festivaldranouter.be
za 5 23.15 LOKEREN (B) Lokerse Feesten - Mainstage Doe Maar Website www.lokersefeesten.be
September 2017
za 9 21.00 SCHEVENINGEN LIVE on the BEACH Doe Maar Website www.liveonthebeach.nl
Oktober 2017
vr 6 20.15 RODEN Theater de Winsinghhof De Neerkant 050-5014020 www.theaterdewinsinghhof.nl
vr 13 20.15 AUSTERLITZ Beauforthuis De Neerkant - première Website www.beauforthuis.nl
za 14 20.15 AUSTERLITZ Beauforthuis CCC Inc. Website www.beauforthuis.nl
zo 15 17.30  AUSTERLITZ Beauforthuis Dromen van Johanna Website www.beauforthuis.nl
do 19 20.00 SCHERPENHEUVEL (B) Cultureel Centrum den Egger De Neerkant 0032-13460650 www.denegger.be
vr 20 21.30  GRONINGEN Vera CCC Inc. 050-3134681 of website www.vera-groningen.nl
za 21 20.30 AALSMEER De Oude Veiling De Neerkant scr@pietergroenveld.com www.deoudeveiling.nl
ma 23 21.00 EINDHOVEN Meneer Frits (Ad van Meurs presenteert...) CCC Inc. tickets@muziekgebouweindhoven.nl www.advanmeurspresenteert.nl
za 28 20.30 OTTERSUM Roepaen CCC Inc. 0485-516070 of website www.roepaen.nl
November 2017
vr 3 20.15 MAASSLUIS Theater Koningshof De Neerkant 010-5911430 www.theaterkoningshof.nl
za 4 20.30 ALMERE De Meester CCC Inc. Website of zaal www.demeesteralmere.nl
vr 10 20.00 HOOFDDORP Duycker CCC Inc. Website of zaal www.duycker.nl
zo 12 20.00 ARNHEM Luxor Live CCC Inc. Website of zaal www.luxorlive.nl
vr 17 20.30 ENSCHEDE De Kleine Willem CCC Inc. 053-4858500 of website  www.wilminktheater.nl
za 18 20.30 DEVENTER Theater Bouwkunde CCC Inc. 0570-614075 of website www.theaterbouwkunde.nl
do 23 20.30 AMSTERDAM Betty Asfalt Complex (Storyteller Special) Gastoptreden bij JP Den Tex Website www.bettyasfaltcomplex.nl
za 25 20.30 LEEUWARDEN Stadsschouwburg De Harmonie (Folk City) CCC Inc. 058-2330233 of website www.harmonie.nl
December 2017
za 2 20.15 EDE Cultura - Theaterzaal CCC Inc. 0318-672800 of website www.cultura-ede.nl
vr 8 21.00 NIEUWENDIJK Xinix (Rootscafé) CCC Inc. Website www.xinix.nl
za 16 20.15 ZAANDAM FluXus - Verkadezaal (Roots aan de Zaan) CCC Inc. 075-6122094 of www.rootsaandezaan.nl
rootsaandezaan@gmail.com 
Januari 2018
vr 19 20.15 AMERSFOORT Flint - AFASzaal De Neerkant 033-4229229 www.flint.nl
vr 26 20.15 DEN HAAG  Nieuwe Kerk De Neerkant 070-8800333 www.dapz.ldt.nl
za 27 20.15 HARDERWIJK Theater Harderwijk De Neerkant 0341-428899 www.theaterharderwijk.nl
wo 31 20.15 VALKENSWAARD Theater De Hofnar De Neerkant 040-2074020 www.hofnar.nl
Februari 2018
za 3 20.15 DRACHTEN De Lawei - Roel Oostrazaal De Neerkant 0512-335050 www.lawei.nl
wo 7 20.30 GOUDA De Goudse Schouwburg - Kleine Zaal De Neerkant 0182-513750 www.goudseschouwburg.nl
vr 9 20.30 GRONINGEN De Oosterpoort - Kleine Zaal De Neerkant 050-3680368 www.de-oosterpoort.nl
do 15 20.15 ROTTERDAM Concertgebouw De Doelen - Jurriaanse Zaal De Neerkant 010-2171717 www.dedoelen.nl
do 22 20.15 UTRECHT TivoliVredenburg De Neerkant 030-2314544 www.tivolivredenburg.nl
vr 23 20.15 SCHIEDAM Wennekerpand De Neerkant 010-2467467 www.wennekerpand.nl
Maart 2018
za 3 20.00 STEENWIJK Rabo Theater De Meenthe - Eleq Theaterzaal De Neerkant 0521-514004 www.demeenthe.nl
ma 5 20.15 AMSTERDAM De Kleine Komedie De Neerkant 020-6240534 www.dekleinekomedie.nl
za 10 20.15 CAPELLE AAN DEN IJSSEL Isala Theater - Grote Zaal De Neerkant 010-4586400 www.isalatheater.nl
zo 18 16.00  ZWOLLE Schouwburg Odeon - Dommerholtzaal De Neerkant 0900-1435 (45 cpm) www.zwolsetheaters.nl
April 2018
vr 6 20.15 GEMERT De Eendracht De Neerkant 0492-362350 www.eendracht-gemert.nl
do 19 20.00 VENRAY Schouwburg Venray De Neerkant 0478-530999 www.schouwburgvenray.nl
za 21 20.30 DEN BOSCH Verkadefabriek De Neerkant 073-6818160 www.verkadefabriek.nl
Wijzigingen voorbehouden.
Correcties worden altijd gemeld in de rubriek Nieuw op de site. 
Check de speellijst regelmatig op aanpassingen.
Versie 18 juli 2017